Paskolos internetu

Prireikus pinigų kasdieniams pirkiniams ar kitoms išlaidoms padengti, siūlome pasinaudoti mūsų teikiamos paskolos internetu privalumais. Paskolosjums.lt - greitos paskolos nuo 100 iki 600 EUR, grąžinimo terminas iki 60 dienų, kuris gali būti pratęsiamas.

 

Kaip gauti paskolą?

1. Registruotis paskolos gavimui.

2. Prisijungti prie paskolosjums.lt vartotojo zonos ir užpildyti paskolos paraišką. Paraiškos pildymas susideda iš kelių etapų - vartojimo paskolos sumos ir termino pasirinkimas, mokumo deklaracijos užpildymas ir paraiškos patvirtinimas slaptažodžiu.

3. Visa detali informacija apie greitos paskolos suteikimą jums bus pateikta elektroniniu paštu ir sms žinute.

 

Mokumo vertinimas.

Paskolosjums.lt vertina klientų mokumą, vadovaujantis UAB Sigirė vartojimo kreditų gavėjų mokumo vertinimo taisyklėmis. Kliento mokumas yra vertinamas pasitelkiant pateiktą mokumo deklaraciją, vidines ir išorines duomenų bazes. Vieni iš svarbiausių mokumo vertinimo kriterijų prieš suteikiant paskolą yra tvarkinga kredito istorija, laiku vykdomi įsipareigojimai ir skolų nebuvimas, pakankamos pajamos finansiniams įsipareigojimams vykdyti.

 

Paskolos grąžinimas.

Atsiskaityti už suteiktą vartojimo paskolą internetu paprasta, patogu ir greita. Pinigų pervedimą klientai gali atlikti jiems priimtiniausiu ir patogiausiu būdu – banko pavedimu (elektronine bankininkyste, banko skyriuje), prekybos centrų Maxima kasose, loterijos Perlas terminaluose, spaudos kioskuose, Lietuvos pašto skyriuose.

 

Svarbu! Susipažinkite su visomis sutarties sąlygomis. Kilus klausimams, visada galite kreiptis į kreditorių elektroniniu paštu info@paskolosjums.lt arba telefonu +37067626662. Į jums rūpimus klausimus visada bus atsakyta!


Keletas patarimų vartojimo paskolos naudotojams

 

Atsakingai priimkite sprendimus. Prireikus pinigų, visų pirma neskubėkite ir išanalizuokite esamą jūsų finansinę situaciją. Paskaičiuokite, ar jūsų gaunamų pajamų pakaks padengti ne tik visas būtinąsias buities išlaidas, bet ir naujai pasiskolintai paskolai. Juo labiau, asmeninis finansinės situacijos valdymas yra būtinas, jeigu turite ne vieną finansinį įsipareigojimą. Prieš žengiant tolimesnį žingsnį naujos paskolos link, pasikonsultuokite su kreditų vadybininku, aptarkite jūsų mokumo situaciją. Konsultacija yra nemokama, tačiau gali būti labai naudinga. Greitos paskolos internetu suteikiamos per keliolika minučių, tačiau tai nėra kasdienė paslauga. Todėl atsakingas ir apgalvotas sprendimas suteiks jums didžiausią naudą, kurią galite gauti iš pasiskolintų pinigų.

 

Kliento mokumo vertinimas, kurį atlieka kreditorius, yra neatsiejamas veiksmas nuo paskolos suteikimo proceso. Mokumas yra vertinamas vadovaujantis vidiniu įmonės dokumentu - vartojimo kreditų gavėjų mokumo vertinimo taisyklėmis. Mokumui įvertinti paskolosjums.lt administratorius pasitelkia išorines ir vidines duomenų bazes, kuriose visa surinkta informacija yra įvertinama ir priimamas sprendimas dėl greitos paskolos suteikimo. Pagrindiniai vertinimo aspektai, kurie turi didžiausią reikšmę, yra gaunamos kliento pajamos, pradelstų vykdyti įsipareigojimų nebuvimas ir bendra kreditingumo istorija. Detalesnė informacija, dėl ko paskola negali būti išduota, suteikiama kiekvienam klientui asmeniškai. Jeigu klientas atitinka visus mokumo vertinimo aspektus, vartojimo paskola yra išduodama į jo asmeninę banko sąskaitą.

 

Susidūrus su sunkumais grąžinti paskolą,  nedvejodami kreipkitės į kreditorių! Informuokite paskolosjums.lt administratorių apie vėluojamą atlikti įmoką ir nurodykite vėlavimo priežastis. Išanalizavęs esamą situaciją, kreditorius kartu su jumis priims abiems pusėms palankiausią sprendimą dėl tolimesnio vartojimo paskolos apmokėjimo. Atsižvelgiant į kiekvieno kliento individualią finansinę padėtį, yra priimamas sprendimas, atitinkantis esamą situaciją. Svarbu žinoti, kad vengdamas bendrauti ir neatsakydamas į kreditoriaus siunčiamus informacinius pranešimus, klientas gali sulaukti neigiamų pasekmių dėl savarankiškai priimamų kreditoriaus sprendimų. Kitaip tariant, nesulaukdamas greitos paskolos įmokos bei negalėdamas aptarti susidariusių nemokumo priežasčių, paskolosjums.lt administratorius yra priverstas imtis griežtų susidariusios skolos išieškojimo veiksmų. Kliento skola gali būti išieškoma ikiteisminiu arba teisminiu keliu, todėl skolininkas patiria papildomas išlaidas, susijusias su atliekamais skolos išieškojimo veiksmais. Todėl iškilus bet kokiems sunkumams ir prieš priimant svarbius sprendimus dėl paskolos internetu apmokėjimo, rekomenduojama pasikonsultuoti su kreditoriumi. Priimtas bendras sprendimas leis sutaupyti pinigų ir išvengti papildomų rūpesčių dėl paskolos grąžinimo.